godzina:
Najwyżej jakości Przemysłowe Oleje Smarne


Oleje mineralne Molykote® są produkowane w kilku szczególnych etapach prawnie zastrzeżonych procesów hydrokrakingu , które zapewniają, że te produkty mają wysoki poziom środków nasycających i są prawie całkowicie wolne od zanieczyszczeń.
Oleje syntetyczne Molykote® są produkowane poprzez syntezę chemiczną, w celu osiągnięcia pożądanej charakterystyki i zminimalizowania stopnia zanieczyszczenia. Oleje syntetyczne zawierają nowej generacji dodatki, które podnoszą ich właściwości. Oleje te są złożone z oleju syntetycznego lub mineralnego jako substancji bazowej.
Wszystkie oleje z tej grupy są dostępne w pojemnikach 18,9l i beczkach 208l.

Oleje przekładniowe
Oleje przekładniowe Molykote® pomagają zapobiegać zużyciu i awarii systemów transmisyjnych w elementach i układach przekładniowych. Porównywalnie z konwencjonalnymi olejami gwarantują większą odporność na utlenianie i stabilne właściwości w wysokich temperaturach i przy dużych obciążeniach. Oleje przekładniowe Molykote® maksymalnie wydłużają okresy między przeglądowe i zachowują właściwości lepkościowe w szerokim zakresie temperatur. Oleje przekładniowe Molykote® spełniają normę AGMA 9005-E02. Dodatkowo, oleje przekładniowe z serii Molykote L-21XX spełniają także normę DIN 51 517 Part 3, US Steel 224, Flender, Cincinnati Machine, David Brown SL.53.101.

Oleje do pomp próżniowych i kompresorów (turbin)
Oleje Molykote® do kompresorów, turbin i pomp są tak opracowane aby osiągnąć lub przekroczyć właściwości porównywalnych produktów OEM. Wszystkie zawierają oleje mineralne i są przeznaczone do układów smarowanych olejem mineralnym.

Oleje hydrauliczne i oleje wielozadaniowe
Oleje hydrauliczne Molykote® minimalizują ryzyko tworzenia się emulsji w wyniku kontaktu z wodą dzięki czystości oleju bazowego. W wyniku tego utrzymują swoją wysoką jakość w układach hydraulicznych znacznie dłużej niż konwencjonalne oleje hydrauliczne. Zakłady mogą wygenerować znaczące oszczędności spowodowane zmniejszonym zużyciem i zapotrzebowaniem na oleje, pracą serwisantów i mniej przerw w procesie produkcyjnym. Te nietoksyczne oleje wywodzą się z mineralnych lub syntetycznych olejów bazowych i mogą być używane w układach przeznaczonych dla olejów mineralnych o niskim punkcie kroplenia i wysokiej temperaturze zapłonu.

Wielozadaniowe oleje Molykote® gwarantują ochronę i smarowanie dla szerokiego zakresu ruchomych części w układach przemysłowych. Zazwyczaj są używane w mniejszych ilościach. Zależnie od zastosowania, przedstawiciel Dow Corning może pomóc dobrać odpowiedni olej ze względu na lepkość, dodatki, punkt kroplenia i opakowania.

Oleje łańcuchowe
Oleje łańcuchowe Molykote® pomagają chronić przed kurzem, częstymi atakami wilgoci i detergentów. Unikalne dodatki zagęszczające zapewniają adhezję do metalu bez gęstnienia oleju. W efekcie, relatywnie niska lepkość olejów gwarantuje lepszą penetrację ogniw łańcucha.

Oleje specjalnego zastosowania
Oleje Molykote® specjalnych zastosowań zaprojektowane z myślą o nietypowym przeznaczeniu w i we wspomaganiu procesów zachodzących w przemyśle. Zależnie od zastosowania, przedstawiciel Dow Corning może pomóc dobrać odpowiedni olej do Państwa indywidualnych potrzeb.
Oleje Molykote® Process Gas zostały specjalnie opracowane dla użytku w procesach chemicznych tłoczenia gazu zawierających < 2% tlenu i narażonych na działanie gazów szczególnie sprzyjających korozji takich jak HCl, HBr. Oleje te nie będą tworzyć żelu ani osadów, które w obecności wielu agresywnych gazów mogłyby zniszczyć konwencjonalne pompy ciśnieniowe albo turbiny. Specjalny czynnik hamujący korozję (inhibitor) spowalnia i zapobiega korozji.